17.08.2012 10:46

Autor: Krzysztof "Lupus" Śmiglak

Bajzel – “Wsioryba”

Kategorie: Utwory, do słuchania, polskie

Wykonawcy:


Bajzel – “Wsioryba”

Nowy teledysk Bajzla – lepiej późno niż wcale.

W 2009 roku Bajzel zrealizował swoją drugą płytę “Miłośnij” (recenzja), ale teledysk do jednego z utworów z tej płyty pojawił się dopiero niedawno. Dziwne to posunięcie, zwłaszcza, że zaledwie rok temu został wydany trzeci album “Mała Wulgaria”. Osobiście nie przypadła mi do gustu jego twórczość i nie zmieni tego również najnowszy klip, choć trzeba przyznać, że zrealizowany zgoła interesująco – rysunkowa technika miesza się tu z żywym aktorstwem i w ciekawy sposób łączy się z dźwiękami jakie wygrzebuje Bajzel. Niewątpliwie będzie to miłe uzupełnienie i prezent dla tych, którzy jego muzykę lubią. Ja niestety odpadam.

Krzysztof “Lupus” Śmiglak


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (3 głosów, średnio: 5,67 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.