10.02.2015 17:30

Autor: Kuba

▶ Bad For Lazarus – “7 Minute Itch”

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy:


Bad For Lazarus – “7 Minute Itch”

Na żywo można więcej.

Bad For Lazarus to moje osobiste odkrycie z zeszłego roku, które natychmiast zainfekowało moje statystyki na last.fm. Zespół z Brighton ma na swoim koncie dopiero jeden album wydany w 2014 – “Life’s a Carnival! Bang! Bang! Bang!”, a kilka utworów stanowi mój osobisty top. “7 Minute Itch” to najnowszy singiel grupy, który, można powiedzieć, jest jednym z bardziej przystępnych na płycie. Ale niech Was nie zwiedzie stosunkowo nieskażona dziwnością muzyka ani gościnny występ wokalistki The Duke Spirit, Lieli Moss – pod tą przyjemną otoczką kryją się pokręcone smaczki (szczególnie, jeśli zdecydujecie się na pierwszy odsłuch debiutanckiej płyty). Teledysk też nietypowy, bo w sumie nie jest to teledysk. Zespół stwierdził, że wykona utwór w całości na żywo, by oddać swojego energicznego ducha. W sumie jest to ciekawa alternatywa dla wyćwiczonych scenicznych ruchów i udawanych teledysków. Ja bawiłem się świetnie.

Kuba Serafin


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (Jeszcze nie oceniano)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.