19.03.2015 16:00

Autor: Kuba

▶ Babu Król – “Czerwień”

Kategorie: Utwory, polskie

Wykonawcy:


Babu Król – “Czerwień”

Kolor wściekły, choć muzyka nie.

Po płycie “Sted” mleko rozlane, już nic nie jest takie samo, dlatego tym bardziej czekałem na sygnał, że grupa Babu Król nie powiedziała ostatniego słowa. Budyń i Bajzel powracają z nowym albumem “Kurosawosyny”, który premierę ma już całkiem niedługo, bo 9 kwietnia. Od razu słychać nową jakość brzmienia i nowe podejście do tworzenia. W przeciwieństwie do debiutu, tutaj brzmienie o wiele bardziej kojarzy się z Pogodno. Jest przestrzenne, jest szalone, jest solidniej wyprodukowane niż surowy “Sted”. Do tego do grupy dołączyła Zosia Chabiera – skrzypaczka znana chociażby z występów w grupie Drekoty. Zdecydowanie czekamy na więcej!

Kuba Serafin


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (5 głosów, średnio: 5,80 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.