02.03.2009 20:29

Autor: Sandra Kmieciak

Archive – “Bullets”

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy:


Archive – “Bullets”

Â? 2006 Jamie Beeden. Photographer Jamie Beeden. Archive. Już pod koniec marca, po dwóch latach od wydania koncertowego “Live At The Zenith”, ukaże się nowa płyta Brytyjczyków z Archive. Po “Controlling Crowds” nie wiadomo czego można się spodziewać, gdyż dotychczasowe dokonania zespołu momentami znacząco różniły się od siebie. Podobno w nagraniach nowej płyty brał udział chór i orkiestra. Jednak słuchając singla “Bullets” mam wrażenie, że brzmienie nowego krążka będzie bardziej zbliżone do “Noise” niż np. do “Take My Head”. Utwór jest dość mroczny, gęsty, 100% Archive w Archive. Nie ma w nim ciepła takiego jak w “Goodbye” czy “Need”. Nie jest spokojny jak “Again”. Jest dynamiczny, mocno zrytmizowany. Refren brzmi jak mantra (“Po pierwsze: odpowiedzialność”) . Teledysk nieco przeraża. Ja na jakiś czas rezygnuję z jazdy nocnymi pociągami.

Sandra Kmieciak


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (16 głosów, średnio: 7,81 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.