15.09.2013 08:00

Autor: Michał Stępniak

▶ Arcade Fire – “Reflektor”

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy:


Arcade Fire – “Reflektor”

Arcade Fire zapraszają do tańca.

Gdyby ktoś mi powiedział miesiąc temu, że Arcade Fire spróbuje pójść w stronę bardziej dyskotekowych brzmień, prawdopodobnie bym nie uwierzył. Kiedy jednak okazało się, że producentem tytułowego singla z nadchodzącej płyty będzie James Murphy (LCD Soundsystem), to zaciekawienie zaczęło się mieszać z lekkim niepokojem. Potem zespół jeszcze ujawnił, że gościnnie pojawi się David Bowie i taka reakcja jak niecierpliwość zaczęła być najodpowiedniejsza.

Piosenka od kilku dni jest już do odsłuchania w internecie. Pierwszą reakcją jest szok, ale później ustępuje on miejsce jedynie pozytywnym odczuciom. Trudno jednak sobie wyobrazić, by cały materiał brzmiał w podobny sposób. Wszystkiego dowiemy się 29 października, kiedy “Reflektor” nie będzie tylko singlem, ale i całym dwupłytowym albumem.

Póki co można obejrzeć teledysk w reżyserii Antona Corbijna (poniżej), zaś pod tym adresem pobawić klipem interaktywnym, przygotowanym przez Vincenta Morisseta.

Michał Stępniak


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (6 głosów, średnio: 7,50 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.