15.11.2016 08:30

Autor: Kuba

♪ Ampacity – “The Sum of All Flaws”

Kategorie: Utwory, polskie

Wykonawcy:


Ampacity – “The Sum of All Flaws”

Kosmos w pigułce.

Gdyńskie Ampacity wciąż wydaje się na fali wznoszącej. Po świetnie przyjętej zeszłorocznej płycie “Superluminal” (posłuchaj) przychodzi czas na kolejny rozdział w historii grupy. “The Sum of All Flaws” to tytułowy utwór z nadchodzącej EPki, której premiera zapowiedziana jest na 25 listopada. Po raz kolejny muzycy eksplorują kwaśne rejony rocka, choć tutaj zdecydowanie jest im bliżej wojaży z ostatniej płyty niż space rockowych odjazdów debiutu. Co ciekawe, na “The Sum of All Flaws” czuć raczej zimne wyrachowanie i zaplanowanie utworu od pierwszej do ostatniej nuty niż zostawienie sobie przestrzeni na solówki i eksperymenty. Na szczęście, Ampacity wciąż trzyma niesamowicie wysoki poziom i można liczyć na to, że EPka narobi sporo dobrego. Można słuchać bez wstydu. Bez kwasu również.

Kuba Serafin


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (Jeszcze nie oceniano)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.