06.09.2016 08:00

Autor: Kuba

♪ Alcest – “Je Suis D’ailleurs”

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy:


Alcest – “Je Suis D’ailleurs”

Francuzi powracają na stare śmieci.

Francuski duet wydaje swój kolejny album “Kodama” już 30 września. Po eksperymencie w postaci płyty “Shelter”, na którym Niege odszedł z blackgaze’owych korzeni w stronę bardziej ambientowych kompozycji, na najnowszej płycie Alcest powrócił do swojego oryginalnego brzmienia. “Je Suis D’ailleurs” to ponad siedmiominutowa kompozycja, w której od początku wiadomo, że będzie głośno i przestrzennie, choć nie brakuje momentów spokoju, które (jak to w tej muzyce zwykle bywa) zapowiadają nadciągającą burzę. Alcest wraz z nową płytą pojawią się już w listopadzie na wspólnej trasie z Mono (więcej informacji tutaj).

Kuba Serafin


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (Jeszcze nie oceniano)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.