07.01.2012 07:30

Autor: Monika Pomijan

Beneficjenci Splendoru – “Klasowy Klaun”

Kategorie: Utwory, polskie

Wykonawcy:


Beneficjenci Splendoru – “Klasowy Klaun”

Klaun nareszcie z klipem.

Marcin Staniszewski już debiutanckim “Trendywatym chłopcem” udowodnił, że nieprzypadkowo z dziennikarza na chwilę zmienił się w muzyka. Zaprzeczając jednak, że jest tym drugim nasunął odbiorcom na myśl pytanie, że może po prostu jest dziennikarzem, który swoje obserwacje ubrał w dźwięki? Jego mini felietony na długo zapadają w pamięć. Zwłaszcza te pochodzące z drugiego, dużo dojrzalszego albumu – “Tęczy wybielacz”.

“Klasowy klaun” jest jednym z nich. To piosenka opowiadająca kolejną historię kogoś, kogo znaliśmy, może nawet nadal mijamy na ulicy. Ironiczny tekst w połączeniu z kolejnym, świetnie dopracowanym i bardzo niepokojącym teledyskiem mocno świdruje  głowie. Warto nie pozostać na niego obojętnym.

Monika Pomijan

Uwolnij Muzykę! jest patronem medialnym płyty.


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (7 głosów, średnio: 8,00 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.