05.01.2012 10:23

Autor: Jacek

Czesław Śpiewa – “Do Laury”

Kategorie: Utwory, polskie

Wykonawcy:


Czesław Śpiewa – “Do Laury”

Czesławów dwóch.

Nie ukrywam – nigdy nie przepadałem za muzyką Mozila. Dlatego na wiadomość o nagrywaniu przez tego Pana krążka z utworami opartymi na poezji Czesława Miłosza byłem raczej daleki od entuzjazmu. Jednak przy całej niechęci i uprzedzeniach nie mogę odmówić utworowi “Do Laury” całkiem sporego potencjału. Historia mieszkańców fabryki porywanych przez przepiękne nimfy w połączeniu z muzyką nawiązującą do wcześniejszych dokonań Mozila, w tym przypadku po brzegi wypełnioną patetycznymi partiami smyczkowymi, po prostu wypada naprawdę nieźle. Pozytywnego wrażenia dopełniają wokale aktorki Anety Todorczuk-Perchuć oraz post-industrialny klip popełniony przez Madsa Nygaarda Hemmingsena.

Jacek Ziobroń


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (3 głosów, średnio: 7,00 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.