01.01.2012 08:00

Autor: Maria

French Films – “Convict”

Kategorie: Utwory

Wykonawcy:


French Films – “Convict”

Piosenka palcem malowana.

Panowie z Finlandii wydali debiutancka płytę, pojawili się w Polsce na małym, ale godnym polecenia Festiwalu NordlandArt, a teraz promują swój kolejny już singiel z debiutanckiego “Imaginary Future”.

Złożona z pięciu członków grupa pod przewodnictwem Johannesa i Joniego gra muzykę na pograniczu indie rocka i post punka. Ich inspiracje sięgają od Joy Division do The Cure, ale także tanecznych lat 80. Koncerty grupy są o tyle godne polecenia, że już przy pierwszej piosence wokalista rzuca się w tłum, a na scenie panuje totalna demolka. Niestety, w najbliższym czasie zespół zwiedzi spory kawałek świata, ale nie Polskę.

Maria Grudowska


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (2 głosów, średnio: 6,50 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.