19.01.2012 09:05

Autor: Zuza

Michael Kiwanuka – “I’m Getting Ready”

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy:


Michael Kiwanuka – “I’m Getting Ready”

Czy będzie odkryciem roku 2012?

Dzisiaj na talerzu zamiast odgrzewanych kotletów – moje ulubione ciepłe kluski. A to za sprawą utworu Michaela Kiwanuka, który według plebiscytu BBC Sound of 2012 ma największe szanse, by zaistnieć w tym roku na rynku muzycznym. Obok niego na szczycie znaleźli się tacy artyści jak Frank Ocean, Azealia Banks, Skrillex i Niki & The Dove. Wykonawca utworu dnia pochodzi z Ugandy, lecz na stałe mieszka w Londynie. W marcu ma się ukazać jego debiutancki album “Home Again”.

Teledysk do prezentowanej piosenki był nagrany dla internetowego kanału video – The Mahogany Sessions, który jest jakgdyby londyńskim odpowiednikiem naszych wideosesji. Miejsce nagrania bardzo pasuje do klimatu piosenki, która jest utrzymana w stylu retro-soul. Większość utworów Michaela, których miałam okazję posłuchać to spokojne, ciepłe i miłe dla ucha piosenki. A ja po prostu mam słabość do muzyków, którzy wiedzą, jak dobrze wykorzystać gitarę akustyczną. Może dlatego, że moja wciąż podpiera ścianę.

Zuzanna Kotala


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (4 głosów, średnio: 8,50 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.