07.12.2011 14:11

Autor: Zuza

Bezsensu – “Niezawieszenie”

Kategorie: Utwory, polskie

Wykonawcy:


Bezsensu – “Niezawieszenie”

Pozbierani z rozsypania…

Dzisiaj napatoczyłam się na piosenkę zielonogórskiego zespołu Bezsensu – “Niezawieszenie”. Utwór utrzymany jest w fajnej rockowej tonacji. Choć to bardzo przyjemna dla ucha kompozycja (jeszcze długo po przesłuchaniu pozostaje w głowie, a przynajmniej w mojej została), to jednak nie tyle muzyka, co sam tekst i wideoklip do piosenki przykuły moją uwagę.

Zespół na swoich stronach często zaznacza, iż ich głównym celem jest szukanie sensu. I coś w tym musi być, gdyż słuchając utworu, zaczęłam się zastanawiać nad tym, czym w naszym życiu jest właśnie przyzwyczajenie. Czy częściej robimy coś, bo to kochamy, czy może powodem jest zwykłe przyzwyczajenie?

Zuzanna Kotala
foto: I. Skrzyczewski


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (68 głosów, średnio: 9,03 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.