17.11.2011 09:17

Autor: Tomek Milewski

Peter Gabriel – “Solsbury Hill”

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy:


Peter Gabriel – “Solsbury Hill”

Jeśli kotlet jest dobry, to nawet odgrzany taki pozostanie.

Petera Gabriela specjalnie nikomu przedstawiać nie trzeba. Były wokalista wczesnego i ambitnego Genesis nigdy nie spieszył się z wydawaniem nowego materiału. Jednak od dłuższego czasu jedyne, na co było stać tę legendę sceny alternatywnej, to specyficzny album. Bardziej może przedsięwzięcie, na którym zcoverował utwory kolegów po fachu, zapraszając w ten sposób do zabawy w drugą stronę. Projekt się przeciąga więc światło dzienne ujrzała płyta “New Blood” ze zremasterowanymi perełkami Gabriela. Nic nowego, ale są to po prostu dobre piosenki więc narzekać nie ma również na co.

Utwór “Solsbury Hill” to jeden z tych, które trzeba znać. Promocja nowego wydawnictwa zahaczyła o popularny w stanach talk show Davida Lettermana, gdzie piosenka została zagrana przy akompaniamencie orkiestry symfonicznej.

Tomek Milewski


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (6 głosów, średnio: 8,50 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.