24.10.2011 07:30

Autor: Jakub Jaworudzki

Illusion – “Nóż”

Kategorie: Utwory, polskie

Wykonawcy:


Illusion – “Nóż”

Rzut okiem wstecz.

Mówisz Illusion, myślisz “Nóż”. To aż tak proste, na szczęście nie jest – to nie zespół jednego kawałka, wręcz przeciwnie posiada dość pokaźną kolekcję przebojów ze wszystkich płyt. Nie można sobie wyobrazić koncertu trójmiejskiej legendy, na którym zabrakło by tego utworu. Podobnie jak nie można sobie wyobrazić, zestawienia największych gwiazd polskiego rocka, bez tego debiutującego w początku lat 90-tych zespołu. Za sukces z pewnością w dużej mierze odpowiadają zmyślnie układane teksty Tomasza “Lipy” Lipnickiego znanego też z Lipali. Chyba jedną z najlepszych partii potwierdzającej talent autora jest właśnie tekst “Noża”.

Jakub Jaworudzki


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (4 głosów, średnio: 6,25 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.