12.10.2011 07:00

Autor: Maria

Oszibarack – “Restless Legs”

Kategorie: Utwory, polskie

Wykonawcy:


Oszibarack – “Restless Legs”

Pierwszy surfer z czterdziestu.

Do rozgłośni radiowych trafił właśnie pierwszy singiel promujący nowe wydawnictwo zespołu Oszibarack o przewrotnym tytule: “40 Surfers Waiting for the Wave”.

Nowa, trzecia już płyta zespołu nie jest ani tak ascetyczna jak “Moshi Moshi”, ani avant-popowo-pastiszowa jak “Plim Plum Plam”. To płyta całkiem inna.

Jest to dojrzały, bardzo emocjonalny i energetyczny zapis, wolny od trendów i mód. “40 Surfers…” to hipnotyczne, namiętne melodie i bezkompromisowa, plemienna wręcz, atawistyczna transowość, kulminacyjne momenty utworów, natomiast, to żywy ogień i punkowy pazur. Czterdziestu serferów to tęsknota za podróżą; nawet wtedy kiedy się z niej dopiero wróciło. Nieustająca potrzeba bycia w ruchu, głód nowego, budzenie się ciągle w nowym miejscu.

Premiera już 25.10.2011 r.

Maria Grudowska


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (3 głosów, średnio: 9,00 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.