04.10.2011 09:00

Autor: Katarzyna Sobelga

Patrick Wolf – “House”

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy:


Patrick Wolf – “House”

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej.

“House” jest drugim singlem promującym album “Lupercalia” Patricka Wolfa. Podobnie do pierwszego “The City”, utwór pełen jest optymizmu i pozytywnej energii. Skutecznie poprawia humor w przygnębiające dni.

Z jednej strony “House” to hołd dla domu, bezpiecznej przystani każdego z nas, miejsca, które dzielimy z najbliższymi. Z drugiej strony to refleksja na temat miłości, znając Patricka Wolfa tej uniwersalnej, ponad wszelkimi podziałami.

Teledysk do “House” został nakręcony przez Andy’ego Bruntela współpracującego wcześniej m.in z Modest Mouse i Liars. Klip jest świetną ilustracją dla tekstu utworu. Jak można się domyślać akcja rozgrywa się w domu. Tam artyście towarzyszą różne zwierzątka. Nie brakuje również innych przyrodniczych efektów specjalnych.

Katarzyna Sobelga


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (4 głosów, średnio: 8,25 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.