25.09.2011 14:15

Autor: przemek

Namasté – “L’absurde”

Kategorie: Utwory, zagraniczne


Namasté – “L’absurde”

Muzyka pełna słońca od Francuzów. Klip również palce lizać.

W nagraniach wideo produkowanych przez francuski serwis HibOO rzuca się w oczy piękna głębia obrazu oraz niezwykłe połączenie prezentowanych wykonawców z naturą. Niemalże każdy artysta prezentowany w ich klipach oddziaływuje na odbiorcę ze zdwojoną siłą – nie tylko poprzez muzykę, ale też przez niezwykłe barwy i świetne zdjęcia producentów wideo. Nie inaczej jest z Namasté. Pięciu facetów z Paryża łączy w swoich kompozycjach brzmienie gitary akustycznej z wiolonczelą i beatboxem. Nie wiem dlaczego, ale ich ekspresja i wydobywająca się z tworzonych przez nich dźwięków radość przypominają mi duet 5′nizza. To bardzo pozytywne skojarzenie. Francuski tekst i powtarzająca się melodia już po pierwszym przesłuchaniu wpada w ucho. Na razie panowie nie rozpieszczają nas ilością udostępnionej muzyki. Dla tych, którzy chcą więcej polecam drugą część sesji dla HibOO (tutaj), wersję studyjną “L’absurde” (poniżej)  i zaglądanie na ich profil na Facebooku, na którym na pewno poinformują, kiedy wyjdzie ich pierwsza płyta.

Przemek Karolczyk


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (6 głosów, średnio: 7,17 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.