06.09.2011 10:20

Autor: Maria

Coma – “Na pół”

Kategorie: Utwory, polskie

Wykonawcy:


Coma – “Na pół”

Coma pozytywnie.

Coś w tegorocznej jesieni jest takiego, że zespoły, które do tej pory znane były z wywoływania swoimi tekstami takiego poziomu buntu i agresji, że człowiek gotów był dołączyć do londyńskich zamieszek albo chociaż polskich kiboli. Tym czasem kolejne zapowiedzi i kolejne single biją popem, lekkością… optymizmem?

Singiel “Na Pół” zwiastuje czwarty studyjny album zespołu Coma, który trafi do sklepów w połowie października. Sami muzycy mówią o najnowszym krążku: “(…) stojący w opozycji do poprzednich dokonań, neokonceptualny, niesymetryczny i ryzykowny, ale jednocześnie mocno powiązany ze wszystkim co robiliśmy do tej pory (…)”.

Maria Grudowska


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (7 głosów, średnio: 5,43 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.