29.08.2011 07:00

Autor: Maria

Bon Iver – “Holocene”

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy:


Bon Iver – “Holocene”

Zimny urok Islandii.

Premiera tego klipu miała miejsce na stronie National Geographic. I nic dziwnego: do pięknej piosenki, nakręcono piękny teledysk, pełen obrazków z magicznej i zimnej Islandii. Za reżyserię klipu odpowiedzialny jest Australijczyk Nabil Elderkin, który wraz z chłopcem z teledysku przemierzał Islandię.

Jeśli ktoś wybierał się posłuchać Bon Ivera na żywo, to owszem, jest taka możliwość, bo artysta na swojej stronie ma sporą listę występów w europejskich miastach, niestety druzgocąca większość z nich jest już opatrzona komentarzem “sold out”. Jedyne co zostaje tym, którzy spóźnili się z zakupem biletów, to obejrzenie koncertu z Milwaukee przed ekranami komputerów.

Maria Grudowska


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (6 głosów, średnio: 8,00 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.