25.07.2011 08:49

Autor: Kuba

Korn & Skrillex – “Get Up!”

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy: |


Korn & Skrillex – “Get Up!”

Unikalne połączenie.

Korn zna każdy, kto jest/był/będzie w gimnazjum czy liceum. W końcu wielu nastolatków podążało drogą nu-metalu spod znaku Limp Bizkit, Linkin Park czy davisowskiego kwartetu. Ostatni album grupy osiągał szczyty w Stanach Zjednoczonych i kilka pomniejszych sukcesów na całym świecie. Lecz jak to w przypadku muzyków bywa, gusta się zmieniają, pojawiają się nowi wykonawcy, którzy zmieniają postrzeganie na muzykę, stąd też różne rewolucje.

Korn widocznie wziął sobie mocno do serca fakt, że prawie 20 lat grają już to samo i pogrzebali troszkę w internecie, za tym, co jest teraz popularne. I najwyraźniej odkryli, że wszyscy słuchają dubstepu. Tak właśnie zrodził się najnowszy utwór zespołu, który powstał przy współpracy z Sonnym Moore, znanym szerzej jako Skrillex. Ten człowiek, po odkryciu przez renomowanego Deadmau5′a, zaczął podbijać serca młodych poszukiwaczy elektro swoimi energetycznymi EPkami, na których flirtuje z dubstepowymi rytmami, okraszając je fidgetowymi czy tech-house’owymi zagrywkami.

A najlepsze w tym wszystkim jest to, że Korn planuje wydać cały album przy współpracy z dubstepowymi artystami. Fajnie?

Kuba Serafin


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (7 głosów, średnio: 6,43 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.