27.05.2011 17:08

Autor: Łukasz Stasiełowicz

Dr.No feat. Misia Furtak – “Disarray”

Kategorie: POLECAMY, Utwory, polskie

Wykonawcy: | |


Dr.No feat. Misia Furtak – “Disarray”

Dr.No feat. Misia Furtak - Disarray 
 (9,9 MiB, pobrano 540 razy) 

Dwa miesiące po tym jak zamieściliśmy na naszych łamach utwór “I live…“, czas na zapowiadaną kolejną kompozycję – tym razem rolę wokalistki przejęła Misia Furtak (Tres.B). Podobnie jak przy poprzednim kawałku postawiono na wyrazistą sekcję rytmiczną – perkusyjnemu bitowi towarzyszy dynamiczna linia gitary basowej. I tak jak ostatnio – w trakcie utworu dzieje się bardzo dużo; znalazło się miejsce dla przesterowanej gitary i klawiszy. Wisienką na torcie jest wokal, który wpasowuje się idealnie w strukturę piosenki. Misia Furtak ciekawie akcentuje wyrazy i zmienia intonację. Melodie które wyśpiewuje lub mruczy zapadają na dłużej w pamięci. Choć panom proces produkcji muzyki zajmuje trochę więcej niż kiedyś, to dzięki temu wypuszczają bardzo dopieszczone piosenki. Po raz drugi z rzędu efekt jest więc imponujący.

Łukasz Stasiełowicz

fot. Michał Giedrojć


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (12 głosów, średnio: 8,58 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.