16.05.2011 09:01

Autor: Monika Pomijan

Patrick Wolf – “The City”

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy:


Patrick Wolf – “The City”

Śmiały zwrot ku radości.

Chyba jeszcze nigdy Patrick Wolf nie był tak wesoły. Dotąd jego muzyka krążyła po niepokojących, okraszonych barokowym przepychem rejonach. Raz była melancholijna, smutna lub przejmująca, innym razem jej dynamizm nie dawał wytchnienia. Ale niezmiennie zawsze w piosenkach londyńskiego muzyka znajdowało się wiele goryczy, niejednoznaczne przesłanki o cielesności i niekiedy mroczne brzmienia imponującego instrumentarium. Aż w końcu przychodzi czas na wyczekiwany nowy album Wolfa. Pojawia się drugi, promujący go singiel i razem z nim – wielkie zaskoczenie. “The City” aż skrzy się radością. Wiedząc, że prywatne zawirowania życiowe Patricka ustały, tym większą pewność zyskujemy już po pierwszym przesłuchaniu tej piosenki. Zdanie “Won’t let the city destroy our love” jest wystarczająco wymowne. To zapowiedź naprawdę pozytywnego albumu!

Monika Pomijan


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (5 głosów, średnio: 6,80 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.