02.05.2011 07:54

Autor: Monika Pomijan

Archive – “Again”

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy:


Archive – “Again”

Mistrzostwo muzycznego uwodzenia.

Pełna wersja utworu:

Oficjalny klip:

Â? 2006 Jamie Beeden. Photographer Jamie Beeden. Archive powstałe w 1994 roku i debiutujące dwa lata później chłodnym, wycyzelowanym “Londinium” jest brytyjskim kolektywem, którego muzyka zatacza bardzo szerokie kręgi. Drugi album, “Take my Head”, jest już dużo żywszy i zapowiada kierunek, w jaki pójdzie zespół. Jednak “You All Look The Same To Me” jest płytą, gdzie słychać jeszcze w muzyce Brytyjczyków inspirację trip hopem i sentyment do tego gatunku. Znalazły się na niej przede wszystkim piosenki, które zniewalają i oczarowują do tego stopnia, że świat wokół przestaje istnieć.  I takie jest właśnie trwające szesnaście minut “Again”. Uwodzi. Stopniowo, choć konsekwentnie. I z rozkoszą na to pozwalamy. Z eklektycznej, naładowanej emocjami piosenki staje się po prostu czystą poezją. Jej się nie słucha. Ją się przeżywa, zapadając się coraz dalej w głąb pragnień i namiętności, jakie mogą nami targać. A dla takiej muzyki warto żyć.

Monika Pomijan


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (10 głosów, średnio: 8,70 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.