27.04.2011 10:15

Autor: Monika Pomijan

Bonobo – “If You Stayed Over”

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy: |


Bonobo – “If You Stayed Over”

Magia w powietrzu.

bonobo__.jpg Bonobo to niekwestionowany mistrz down tempa, co udowadniał z każdą następną płytą. Przemierzając ścieżkę, którą już wyznaczył, ma się wrażenie, że kroczymy przez jakieś mgliste, świetliste rejony, zapuszczając się w głąb sennego marzenia. Potwierdza to zwłaszcza płyta “Days To Come” z 2006 roku. A znajdujące się na niej “If You Stayed Over”, nagrane wspólnie z Finkiem, nie tylko jest dowodem niesamowitej subtelności, ale można powiedzieć zwieńczeniem całego albumu, jednocześnie będąc niepowtarzalną perełką w dorobku Simona Green. Głęboka, snująca się muzyka razem z głosem Fina Greenalla otulają, zachęcając do wspólnej podróży poprzez tęsknotę. Ale czy nie warto tęsknić właśnie w ten sposób i przy takiej właśnie muzyce? Ja się podpisuję pod tym obiema rękami.

Monika Pomijan


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (9 głosów, średnio: 8,67 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.