15.04.2011 08:31

Autor: Magdalena Walczak

Marcelina – “Nie chcę już”

Kategorie: Rozkręcamy, Utwory, polskie

Wykonawcy:


Marcelina – “Nie chcę już”

Prosto i słodko.

marcelina_.jpg Marcelina z piosenką “Nie chcę już” zwiastuje wiosnę. Jest lekko i przyjemnie. Melodia utworu, który pochodzi z najnowszej płyty artystki, tak jak i beztrosko dziecięcy głos Marceliny Stoszek, bo tak właśnie nazywa się ta młodziutka wokalistka, łatwo wpada w ucho. Nie wiem tylko czy nie za łatwo, bo dla mnie wiosenne słońce to za mało w porównaniu do emocjonalnej wiosny, której wybuchów szukam w muzyce.

Marcelina sama pisze teksty, sama komponuje, mamy przed sobą teledysk do jednej z 12 piosenek, które wyprodukował June. Klip tworzy z muzyką całość, mamy obrazek dziewczyny, która zostawia za sobą zmartwienia i chce być szczęśliwa. Wszystko podane na słodko, z kwiatowymi wzorami i pozytywnym myśleniem.

Do zjedzenia tu i teraz, bez zbędnych przemyśleń.

Magda Walczak
fot. Małgosia Jabłońska

Uwolnij Muzykę! jest patronem medialnym albumu


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (5 głosów, średnio: 7,60 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.