21.03.2011 21:00

Autor: Zylka

Nerwowe Wakacje – “Big Mind”

Kategorie: Utwory, polskie

Wykonawcy:


nerwowewakacje_promo.jpg Nerwowe Wakacje – “Big Mind”

Wiosna, wiosna, wiosna!

Pobierz mp3 “Big Mind”

I oto doczekaliśmy się, po kilku latach od Oli, która bała się spać – słuchamy nowego utworu zespołu Nerwowe Wakacje. W 2010 grupa wydała singiel “Pan Samochodzik”, na którym pojawił się także zamieszczony tutaj “Bing Mind”. Tym razem na jednym utworze się nie skończy, zespół złożony z muzyków Afrokolektywu i The Car Is On Fire debiutuje pełnometrażową płytą, płytą o wiele mówiącym tytule “Polish Rock”. Obie wspomniane piosenki znalazły się na krążku, “Oli…” jednak brakuje.

Na przekór modom, trendom, wąskim spodniom i krawatom band dowodzony przez Jacka Szabrańskiego nagrał płytę prawdziwą, bez zbędnych otoczek i tapet. “Polish Rock” ma przypominać polską muzykę lat 90., ma cieszyć i umilać. Zachęcamy do ściągnięcia singla promującego album, który powstawał jak przystało na nazwę zespołu – w atmosferze wakacyjnej, która trwała aż cztery lata.

Uwolnij Muzykę! jest patronem medialnym albumu.

Krzysiek Żyła


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (12 głosów, średnio: 7,58 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.