07.03.2011 09:32

Autor: mss

The Gaa Gaa’s – “Voltaire”

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy:


The Gaa Gaa’s – “Voltaire”

Debiutancki singiel młodych Anglików.

the-gaa-gaas.jpg The Gaa Gaa’s pochodzą z brytyjskiego Brighton i są obecnie jednym z najciekawszych przedstawicieli sceny garażowo-postpunkowej. Do tej pory mają na koncie dwie wydane własnym nakładem EPki oraz siedmiocalowy singiel zatytułowany “Voltaire”. Oprócz utworu tytułowego znalazła się na nim jego zremiksowana wersja, za którą stoi ekipa Punx Soundcheck.

W zeszłą sobotę The Gaa Gaa’s po raz pierwszy odwiedzili Polskę – zagrali na imprezie z okazji siedmiolecia warszawskiej Old Skull. Mocny bas i zapętlone gitarowe melodie sprawdziły się znakomicie – polska publika przyjęła występ Brytyjczyków bardzo ciepło. Miejmy nadzieję, że wrócą do nas jak najszybciej i zaprezentują się nieco większej publiczności niż ta, która zmieściła się w klubie No Mercy.

Michał Karpowicz


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (4 głosów, średnio: 6,75 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.