25.02.2011 09:16

Autor: Kamila

L.Stadt – “Mumms Attack”

Kategorie: Utwory, polskie

Wykonawcy:


L.Stadt – “Mumms Attack”

Łodzian do Wiednia wycieczka.

l-stadt-mumms.jpg “Mumms Attack” to singiel z drugiej płyty L.Stadt “EL.P”, wydanej pod koniec ubiegłego roku. Łodzianie mają na swoim koncie sukcesy w kraju i USA, gdzie m.in. występowali na jednym z największych  amerykańskich festiwali SXSW w Austin (na którym pojawią się także w tym roku).

Jak na wschodzące gwiazdy światowego formatu przystało, panowie z L.Stadt postanowili nagrać tak samo światowy teledysk. Nie gdzieś tam, w jednym z szarych polskich miast, ale w Wiedniu. Barwnością teledysk do “Mumms Attack” mimo to nie grzeszy. Wszystko za sprawą jego reżyserki, Karin Hammer. Zgodnie z jej wizją tego klipu w stylu retro, czwórka członków z L.Stadt, jak pół wieku temu ciut bardziej znany rockowy kwartet – The Beatles, nagrywający w austriackiej stolicy ujęcia do filmu “A Hard Days Night”, krząta się w pośpiechu po mieście.

Kamila Madajczyk


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (12 głosów, średnio: 8,33 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.