19.02.2011 20:55

Autor: Gosia

Metronomy – “She Wants”

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy:


Brytyjczycy zapowiadają nowy album.

metronomy.jpg Wyspiarze zaatakują w tanecznym rytmie już 11 kwietnia, bo to właśnie na ten dzień zapowiadają premierę swojego 3 studyjnego albumu, który nosił będzie tytuł “The English Riviera”. Tymczasem podsycają nasz apetyt pierwszym utworem z tego wydawnictwa. “She Wants” może nie jest tak przebojowy jak poprzednie single Metronomy, ale zapada w pamięć na długo. Zanim się spostrzeżecie, już będziecie nucić słowa piosenki przy myciu naczyń albo w kąpieli. Może nie jest to najlepsza rekomendacja, ale z oceną nowej twórczości zespołu wstrzymajmy się aż do wizyty na angielskiej riwierze, a to już niebawem.

Gosia Lewandowska


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (10 głosów, średnio: 7,40 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.