14.01.2011 13:18

Autor: Kamila

Indigo Tree – “Lovegaps”

Kategorie: Utwory, polskie

Wykonawcy:


indigo-tree-leaving.jpg Zespół Indigo Tree jest prawdopodobnie dobrze znany czytelnikom Uwolnij Muzykę!. Gdyby jednak ktoś nie miał dotychczas okazji zapoznania się z ich twórczością pospiesznie informuję, że o cenionym dziś duecie muzyczny świat usłyszał całkiem niedawno, bo w 2009 roku. Filip Zawada i Peve Lety nagrali wtedy swój pierwszy materiał, który znalazł się na płycie “Lullabies of Love and Death”. O jej wydanie, co nie zdarza się zbyt często, konkurowało kilka wytwórni.

Następcą subtelnych kołysanek w klimacie low-fi jest ubiegłoroczny album “Blanik”. Tym razem wrocławscy muzycy postawili na nieco cięższe brzmienia. Na półmetku tej płyty znalazł się utwór “Lovegaps”.  Reżyserem klipu jest Sebastian Juszczyk.

Kamila Madajczyk


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (7 głosów, średnio: 8,29 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.