04.01.2011 01:13

Autor: Kamila

Warpaint – “Undertow”

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy:


Warpaint – “Undertow”

warpaint_0.jpg Warpaint to żeński kwartet z Los Angeles istniejący od 2004 roku.  Muzyka grupy często określana jest jako art-rock. Uwagę zwraca eteryczny wokal, za który odpowiadają aż trzy członkinie Warpaint: Emily Kokal, Theresa Wayman i Stella Mozgawa. Pierwsza z nich jest założycielką bandu, którego skład ulegał zmianom. Ostatnio Warpaint zostało docenione przez BBC, które umieściło grupę wśród piętnastki wykonawców pretendujących do nagrody Sound Of 2011.

Warpaint ma na swoim koncie EP-kę “Exquisite Corpse”. Jej produkcją zajmował się John Frusciante. Po niej przyszedł czas na długogrający album, który dziewczyny wydały w październiku ubiegłego roku. To właśnie z “The Fool” pochodzi utwór “Undertow”.

Kamila Madajczyk


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (6 głosów, średnio: 8,67 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.