15.12.2010 02:39

Autor: Gosia

Mister Heavenly – “Live in Portland”

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy: | | |


Mister Heavenly – “Live in Portland”

Kolejna supergrupa i kolejny projekt Nicka Thorburna. Oj, ależ się szykuje płyta w 2011.

mister_heavenly.jpg Nick Thorburn znany również jako Nick Diamonds, wokalista i gitarzysta takich grup jak The Unicorns, Islands, Human Highway czy Reefer postanowił stworzyć kolejny projekt. Tym razem do współpracy zaprosił perkusistę Modest Mouse Joe Plummera oraz gitarzystę Man Man Honusa Honusa. Grupa właśnie kończy trasę po Stanach Zjednoczonych, gdzie między innymi supportowała Passion Pit. Podczas tych występów na gitarze basowej towarzyszył panom aktor Michael Cera, który już kilkukrotnie wcielał się w rolę basisty…ale w filmach (ostatnio w “Scott Pilgrim vs the world”).

Czy Michael zostanie stałym członkiem zespołu, jeszcze nikt nie wie, ale na pewno dobrze mu idzie współpraca z supergrupą. A zobaczyć to możemy chociażby na zarejestrowanym w Portland koncercie (całość w 8 częściach do zobaczenia na YouTube). Ja już nie mogę doczekać się płyty, i to nie tylko ze względu na moją słabość do twórczości Nicka Thorburna, grupy Modest Mouse czy ofermowatego uroku Michaela Cery. Przede wszystkim dlatego, że brzmi to genialnie. Posłuchajcie z resztą sami!

Gosia Lewandowska


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (8 głosów, średnio: 8,25 / 10)



Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert




 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.