14.10.2010 14:00

Autor: Kuba

Coheed and Cambria – “The Broken”

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy:


#615 Coheed and Cambria – “The Broken”

Przebojowy prog-rock. Taki zwrot brzmi nierealnie, ale idąc tropem pewnej reklamy: “Niemożliwe nie istnieje”.

coheedandcambria.jpg Coheed and Cambria jest zespołem, który od lat buduje sobie markę w świecie rocka progresywnego za pomocą chwytliwych, niemal pop-punkowych motywów, które przyciągają tłumy. Grupa za Oceanem jest niezwykle popularna i często grywa z takimi nazwami, jak Slipknot czy Deftones.

“The Broken” to pierwszy utwór, jaki udało nam się usłyszeć przed premierą najnowszego albumu grupy, “Year of the Black Rainbow”, który zarazem jest prequelem debiutanckiego krążka, “The Second Stage Turbine Blade”. Potężna, przeładowana echem gitara przebija się przez krzykliwy wokal wokalisty, Claudio Sancheza i uderza prosto w słuchacza. Chociaż ta mieszanka obijająca się spokojnie między progresywą a popem wydaje się bardzo dziwna i niespójna, to w tym szaleństwie jest metoda. I to bardzo dobra.

Kuba Serafin


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (4 głosów, średnio: 6,25 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.