05.10.2010 10:08

Autor: Kuba

These Ghosts – Luna

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy:


These Ghosts – “Luna”

theseghosts1.jpg These Ghosts to młody, debiutujący zespół pochodzący z Wielkiej Brytanii. Choć nie są bardzo znani, to i tak ich muzyka przemawia sama za siebie i można się spodziewać, że wypłynie prędzej czy później na szerokie wody.

Tercet z Suffolk w swoim singlu, “Luna”, łączy przebojowe gitary i pulsujący, intensywny bas kontrastując to z połamaną rytmiką i pozornym brakiem ciągłości. Jednak po przesłuchaniu utwór zostaje w głowie na dłużej i nie można się od niego łatwo odpędzić. Tak wyborny utwór nie przejdzie bez echa. To najlepszy moment, by poznać zespół, który niedługo stanie się naprawdę sławny..

Kuba Serafin


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (3 głosów, średnio: 6,33 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.