22.09.2010 09:57

Autor: Kuba

Linkin Park – “The Catalyst”

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy:


Linkin Park – “The Catalyst”

Nu-metalowcy grają elektro – czy taka zmiana wyszła na dobre?

JM_22231_01.tif Od 13 września na półkach sklepowych odnaleźć już można najnowszy album zespołu Linkin Park o nazwie “A Thousand Suns”. Płytę reprezentuje singiel “The Catalyst”, który swoim elektronicznym brzmieniem zapowiada szereg zmian w zespole. Nie jestem tylko specjalnie pewien, czy taka zmiana wyszła im na dobre. Szczególnie, że ceni ich się za swoje nu-metalowe zapędy z pierwszych albumów, których tutaj po prostu brakuje. Mimo wszystko warto sprawdzić, jak zespół zmienił się na przestrzeni lat. W końcu to jakaś klasyka gatunku. Nazwa zobowiązuje, a skoro nie można krytykować czegoś, czego się nie zna, polecam przesłuchać i wyrobić swoje zdanie.

Poniżej zwycięski remix “The Catalyst” z konkusru Linkin Park “Featuring You” wygrany przez Polaka – Czesława Sakowskiego ze Świdnicy znanego pod pseudonimem “NoBraiN”.

Kuba Serafin


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (4 głosów, średnio: 8,00 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.