31.08.2010 21:59

Autor: marcin

Twilite – “Fire”

Kategorie: Utwory, polskie

Wykonawcy:


Twilite – “Fire”

Premierowe wideo do premierowego utworu Twilite. Śpieszcie się!

twiliteee.jpg Zapowiadany od pewnego czasu teledysk zespołu Twilite ma dziś swoją premierę w portalu MySpace, tylko tam będzie można go obejrzeć przez najbliższe 5 dni! Klip powstał do utworu “Fire” pochodzącego z ostatniego wydawnictwa grupy, minialbumu zatytułowanego “Else” (label: Ampersand Records), który nieodpłatnie ściągnąć można ze strony http://twilite.bandcamp.com. Twilite szykują się do jesiennych koncertów i drugiej płyty, której premiera przewidziana jest na początek 2011 roku, na pewno nie obędzie się bez niespodzianek!

Teledysk wyreżyserowany został przez Marcina Mikulskiego, za zdjęcia odpowiedzialny jest Maciej Twardowski, wystąpił Marcel Sabat. Scenariusz klipu opiera się na pomyśle członków grupy.

Przeczytaj recenzję “Else” EP

info: materiały prasowe


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (11 głosów, średnio: 8,27 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.