19.08.2010 08:33

Autor: Łukasz Stasiełowicz

Strange Attractor – “Anything”

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy:


Strange Attractor – “Anything”

Latający Holendrzy.

strange-attractor.jpg Holenderski projekt już kilka razy występował w Polsce. Odwołania do tego  drugiego państwa znajdziemy także w lirykach oraz zdjęciach na profilu MySpace, robionych właśnie przez Polaków. Nie można także pominąć listy wpływów – od Joy Division przez Moloko do Krzysztofa Pendereckiego. W miejscu przeznaczonym na określenie gatunku widnieje skromne “downtempo”. W rzeczywistości jednak, spektrum twórczości jest tak szerokie jak zakres inspiracji. Rozmaitości sprzyja spore grono zapraszanych gości. Na szczególną uwagę zasługuje płyta z roku 2008 zatytułowana po prostu “Mettle” (determinacja, zapał). Podróż w rejony trip-hopowe, jazzowe, ambientowe itp. Z tego albumu pochodzi zamieszczony powyżej utwór “Anything”.

Łukasz Stasiełowicz


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (4 głosów, średnio: 8,25 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.