01.08.2010 02:01

Autor: przemek

The Rosebuds – “Get Up Get Out” (Justin Vernon of Bon Iver remix)

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy:


The Rosebuds – “Get Up Get Out” (Justin Vernon of Bon Iver remix)

Posłuchaj i pobierz.

the-rosebuds.jpg The Rosebuds to duet działający od 2001 roku, który wspierali między innymi tacy muzycy jak Brad Cook z Megafaun czy Justin Vernon z Bon Iver. Na płytach tego zespołu (a jest ich już pięć) usłyszymy zgrabne melodie skomponowane głównie na gitarę i dwa przeplatające się głosy Ivana Howarda i Kelly Crisp. The Rosebuds tworzą muzykę, która jest pewną magiczną opowieścią (ale nie bajką) o młodości i o tym, jaka ona naprawdę jest. Mnóstwo prawdziwych emocji i świeżego podejścia do muzyki bez zbędnych eksperymentów. Utwór zremiksowany przez Vernona to prawdziwa magia. Cała płyta z remiksami dostępna za darmo do pobrania  tutaj.

Dodatkowo fantastyczne wykonanie utworu “Life Like” akustycznie:

Przemek Karolczyk


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (6 głosów, średnio: 8,33 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.