22.07.2010 20:43

Autor: Kamila

The Pineapple Thief – “Nothing At Best”

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy:


the-pineapple-thief.jpg W czerwcu angielscy przedstawiciele progresywnego rocka The Pineapple Thief  wydali album “Someone Here Is Missing” . Jest to już ósmy w jedenastoletniej historii grupy studyjny krążek. Za nagranie pierwszego z nich “Abducting the Unicorn”, choć sygnowanego nazwą, za którą dziś kryje się czwórka muzyków, odpowiedzialny był dzisiejszy lider i wokalista Bruce Soord. Zainteresowanie jego muzyką skłoniło go do założenia kapeli, która obecnie na koncerty wyprawia się daleko poza Wyspy Brytyjskie.

Polska publiczność miała okazję posłuchać jak na żywo sprawuje się “złodziej ananasów” i jego towarzysze podczas występu, który odbył się dwa lata temu, w ramach Ino-Rock Festiwal.

Utworem promującym album “Someone Here Is Missing” jest “Nothing At Best”.

Kamila Madajczyk


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (3 głosów, średnio: 7,00 / 10)



Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert




 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.