26.06.2010 10:14

Autor: marcin

Kombajn Do Zbierania Kur Po Wioskach – “Tornado”

Kategorie: Utwory, polskie

Wykonawcy:


Kombajn Do Zbierania Kur Po Wioskach – “Tornado”

“Niedźwiedzie poszły spać, a Kombajn montuje dźwięki na nową płytę…”

kombajn.jpg Tymi słowami zespół wita odwiedzających oficjalną stronę internetową grupy. Nie wiem jak wy, ale ja stęskniłem się za Kombajnem. Od wydania “Lewej strony literki m” upłynęło już sporo czasu, po drodze apetyt zaspokoił udany album projektu Materac, ale w międzyczasie grupa porzuciła koncertowanie i zaszyła się w sali prób. Od niedawna grupę można spotkać na pojedynczych koncertach, na których muzycy skromnie prezentują nowe numery. Utwór “Tornado” od jakiegoś czasu można odsłuchać na myspace grupy. 6-minutowa psychodeliczna kompozycja, z mistrzowskim tekstem na zakończenie, rozbudza apetyt na więcej. Miejmy nadzieję, że na płytę nie przyjdzie nam długo czekać. Ktoś w końcu musi przypomnieć na czym polega szczerość oraz ekspresja w muzyce.

Marcin Bieniek


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (14 głosów, średnio: 7,07 / 10)



Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert




 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.