22.06.2010 22:39

Autor: Michał Stępniak

Strachy Na Lachy – “Twoje oczy lubią mnie”

Kategorie: Utwory, polskie

Wykonawcy:


Strachy Na Lachy – “Twoje oczy lubią mnie”

strachy_twojeoczy.jpg Muniek się upił i upadł, Kazik zarabia krocie na juwenaliach, a Grabaż ciągle walczy o swoje. Z całej trójki ten ostatni prezentuje się dziś najlepiej. Kwestią czasu było wybranie na kolejnego singla z albumu “Dodekafonia” (recenzja) utworu “Twoje oczy lubią mnie”.  Całkiem niedawno Grabaż w “Lampie” zdradził: “Jest to piosenka o rodzaju kobiety, którą nazywamy typem ściemniary (…) Na swojej drodze spotykasz takie dziewczyny, o których mógłbyś pomyśleć: ‘Za wysokie progi. Coś dla ciebie, koziołeczku, ta zabawa nie jest zdrowa’. One wcale na ciebie nie mają ochoty. Wywołują u ciebie ogromną chęć na nie, ale wiedzą z góry, że nic z tego nie będzie i czerpią satysfakcję tylko z tego twojego cierpienia“. Licealiści wpisują już pewnie fragmenty utworu w swoich opisach na gadu-gadu. Jakoś mnie to nie dziwi. Tekst piosenki jest zdecydowanie bardziej błyskotliwy niż hasła typu: “wszyscy idziemy na Plac Wolności, by tam zapomnieć dobre rady”.

Michał Stępniak


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (14 głosów, średnio: 5,43 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.