12.06.2010 01:37

Autor: mss

Bat For Lashes & Beck – “Let’s get lost”

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy: |


Bat For Lashes & Beck – “Let’s get lost”

Natasha Khan i Beck nawiązali współpracę na potrzeby soundtracku do kolejnej części “Zmierzchu”. Wiele wskazuje na to, że ta kooperacja potrwa dłużej.

bat-for-lashes-glass.jpg Nowy utwór nosi nazwę “Let’s get lost” i znajdzie się na płycie promującej “Zaćmienie”, która ukazała się 8 czerwca. Wiele wskazuje na to, że strona muzyczna będzie najlepszym elementem całego filmu – oprócz duetu Bat For Lashes i Becka swoje utwory zamieszczą na składance między innymi Muse, The Dead Weather, Florence + The Machine czy The Black Keys.

Podobno współpraca przy “Let’s get lost” układała się na tyle dobrze, że Natasha myśli o zaproszeniu Becka do udziału podczas tworzenia kolejnego albumu. Na razie jednak nie zdradza żadnych szczegółów na ten temat.

Michał Karpowicz


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (6 głosów, średnio: 8,50 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.