27.05.2010 08:41

Autor: Patryk

Klaxons – “Flashover”

Kategorie: Utwory, zagraniczne


Klaxons – “Flashover”

klaxons.jpg Niespodziewanie dobry nowy singiel Klaxons.

Jakież musiało być zdziwienie osób, które wieszczyły już koniec Klaxons. Tymczasem zespół po bardzo długiej przerwie wraca w bardzo dobrym stylu. Debiut pojawił się na półkach w 2007 roku, a trzy lata we współczesnej muzyce to bardzo długo, ale “Flashover” zwiastuje nowy album, który ma ukazać się jeszcze w 2010 roku.

Przez minutę i trzydzieści sekund zespół pokazuje nową twarz, ale już od 1:30 znów słychać charakterystyczny wokal i szaloną sekcję rytmiczną. Potańczyć przy tym na pewno można, a nawet trzeba. Czekamy więc na “Surfing The Void”, bo tak nazywać ma się dwójka w wykonaniu muzyków z Londynu.

Warto dodać, że Klaxons będą jedną z gwiazd na tegorocznym Heineken Open’er Festival w Gdyni, który odbędzie się już na początku lipca.

Patryk Siedliński


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (6 głosów, średnio: 7,17 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.