29.01.2010 01:32

Autor: mss

Project:KOMAKINO – “Nebula”

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy: |


project Komakino, London, june 2008 Project:KOMAKINO – “Nebula”

Project:KOMAKINO powstał w marcu 2007 roku jako solowy projekt Krisa Kane’a. Po roku grania zdecydował się on poszerzyć zespół o trzech dodatkowych muzyków i nagrać debiutancką EP-kę, po której w 2009 roku przyszedł czas na pełnowymiarowy album zatytułowany “The struggle for Utopia”.

Nie da się ukryć, że najważniejszą inspiracją dla Project:KOMAKINO jest Joy Division. Spośród wielu porównywanych do legendarnego kwartetu z Manchesteru nowych zespołów grupa Krisa Kane’a wydaje się być najbliżej tego charakterystycznego brzmienia. “Utopia” to jeden z flagowych utworów Project:KOMAKINO, który ukazał się zarówno na debiutanckiej EP-ce, jak i na pełnym albumie.

Michał Karpowicz


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (7 głosów, średnio: 8,43 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.