29.04.2010 23:11

Autor: marcin

Interpol – “Lights”

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy:


Interpol – “Lights”

interpol-lights.jpg Interpol to jedna z tych grup, których każda nowa propozycja muzyczna traktowana jest na równi z odkryciem nowej asteroidy. Zwłaszcza, że muzycy nie rozpieszczali fanów informacjami na temat przebiegu pracy nad nowym materiałem. Wiadomo było jedynie, iż tuż po wydaniu przez Paula Banksa jego solowego materiału, grupa zabrała się za pracę nad kolejnym albumem. Co ciekawe w krótkich przeciekach każdy z muzyków inaczej określał kierunek w którym podąża zespół – z jednej strony nowe utwory miały być powrotem do surowego brzmienia znanego z debiutu, z kolei inny serwis podał informację, że grupa planuje na szerszą skalę wykorzystać partie orkiestrowe.

Bądź co bądź, połowa roku zbliża się wielkimi krokami, grupa ogłosiła już kilka lipcowych dat koncertowych, w ramach których towarzyszyć będzie U2 na ich amerykańskiej trasie koncertowej. Dziś z rana, na oficjalnej stronie internetowej zespołu, pojawił się pierwszy zwiastun nadchodzącej płyty. Utwór “Lights” to Interpol jaki dobrze znamy – oszczędne partie gitar, mocna sekcja rytmiczna i mroczny głos Paula. Jakkolwiek by dobrze nie brzmiał, mam nadzieję, że reszta albumu będzie bardziej zaskakująca.

Marcin Bieniek


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (10 głosów, średnio: 7,70 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.