24.04.2010 21:14

Autor: Zylka

Czesław Śpiewa – “W sam raz”

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy:


Czesław Śpiewa – “W sam raz”

Ja nie wiem, nie wiem co Czesław takiego w sobie ma, ale w tym przypadku mężczyzna działa na mnie rozczulająco. Przyznaję się.

czeslaw_w_sam_raz.jpg “W Sam Raz” jest utworem promującym świeżo co wydany, drugi album wyprodukowany pod szyldem Czesław Śpiewa. I to śpiewa nie z byle kim, bo z Nergalem i Kasią Nosowską na przykład.

Czesław, po wydanych bez większego rozgłosu dwóch płytach Tesco Value powrócił do swojego kabaretowo-romantycznego świata. Powrócił wielce udanie. Choć “POP” nie wywoła pewnie takiego trzęsienie ziemi jak “Debiut” to Czesław dalej pozostaje jedynym w swoim rodzaju, liderem przed peletonem.

W dodatku to wideo. Jak mawia mój przyjaciel “patrzenie, słuchanie i płakanie”.

Krzysiek Żyła


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (8 głosów, średnio: 8,50 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.