15.09.2014 19:59

Autor: przemek

#42 Piotr Rogucki

Kategorie: Wideosesje, wideo

Wykonawcy: |


“Wielkie K”

“Mała”

“Świetny gość” – to pierwsza myśl, która pojawiła się w mojej głowie zaraz po zakończeniu nagrań z Piotrkiem. Spotkanie trwało krótko i było bardzo treściwe. Nagrania przebiegły bardzo sprawnie dzięki otwartości bohatera wideosesji – Piotr od początku wyraził zainteresowanie i chęć współpracy przy naszym sposobie pokazywania muzyki. Opuszczając Park Mirowski w uszach jeszcze rozbrzmiewał mi utwór “Mała”, który zagrany solo na żywo zauroczył mnie. Na pozytywny odbiór wyśpiewanej piosenki wpłynął nie tylko wielki luz i ciepły głos Piotra, ale także to, co działo się w tle. Plac zabaw i dzieci, które beztrosko bawiły się wokół naszego planu zdjęć to wymarzona sceneria dla każdego klipu.

Jak tylko nadarzyła się okazja kontaktu z wokalistą Comy (a było to podczas nagrań z Marceliną), skwapliwie ją wykorzystaliśmy. W końcu Rogucki to gwiazda rocka, aktor, postać niezwykle popularna w naszym kraju i do tego twarz znana z telewizji. Różnorodność w dotychczasowej twórczości i artystyczna swoboda tylko to potwierdzają i dały nam silny argument do tego, żeby nie przepuścić okazji spotkania i zarejestrowania tego, co autor nam zaproponuje. Nie zawiedliśmy się – Piotr był znakomicie przygotowany – zabrał swój piec, podłączył gitarę i na dzień dobry zaśpiewał pełne pasji i aktorskiego zacięcia “Wielkie K”. Druga odsłona sesji przedstawia inne oblicze Roguckiego – liryczne i łagodne. Przyznam, że słuchając płyty “Loki – wizja dźwięku” (recenzja), z którego pochodzi “Mała” nie zwróciłem na ten utwór w ogóle uwagi. Wersja na żywo okazała się dla mnie dużo lepsza i dałem się ponieść lekkości i szczerości przekazu. A dalszą historię już znacie… “świetny gość”.

Przemek Karolczyk

wykonawca: Piotr Rogucki (http://www.piotrrogucki.com/)
miejsce: Park Mirowski (Warszawa, Śródmieście)
produkcja: Uwolnij Muzykę! (uwolnijmuzyke.pl)
zdjęcia: Piotr Mikuć
dźwięk: Hubert Stefankiewicz
montaż: Paweł Sędziak

ZOBACZ MARCELINĘ I PIOTRA ROGUCKIEGO
WYKONUJĄCYCH AKUSTYCZNIE UTWÓR “KARMELOVE” >>


Oceń wideosesję:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (53 głosów, średnio: 9,57 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.