27.03.2014 21:00

Autor: przemek

#40 Glen Hansard

Kategorie: Wideosesje, wideo

Wykonawcy:


Glen Hansard – “Love Don’t Leave Me Waiting”

Glen Hansard – “Lowly Deserter”

Do ostatniej chwili nie mogliśmy uwierzyć, że to się uda. Glen Hansard, zdobywca Oscara za utwór “Falling Slowly” do filmu “Once” zgodził się wystąpić w naszej wideosesji. Irlandczyk poświęcił dla nas 20 minut tuż przed próbą odbywającą się w warszawskim Palladium. W tym czasie na balkonie klubu udało nam się zarejestrować dwa utwory (choć planowany był jeden). Songwriter wybrał singlowy “Love Don’t Leave Me Waiting” z albumu “Rhythm and Repose” (recenzja), który zagrał na swoim zniszczonym, ale świetnie brzmiącym akustyku. Po jednym ujęciu niespodziewanie songwriter zawołał przygotowującego się do próby kolegę z zespołu i zagrał dla nas jeszcze wspólnie z puzonistą – Curtisem Fowlkesem - niewydany jeszcze dotąd utwór “Lowly Deserter”. Oba kawałki na żywo, w tak bezpośrednim kontakcie z wykonawcą, zrobiły na nas ogromne wrażenie i na długo tę sesję zapamiętamy.

wykonawca: Glen Hansard (http://www.glenhansardmusic.com/)
miejsce: Palladium (Warszawa, Śródmieście)
produkcja: Uwolnij Muzykę! (uwolnijmuzyke.pl)


Oceń wideosesję:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (24 głosów, średnio: 9,92 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.