09.01.2010 00:16

Autor: marcin

Ladislav – “Nowy No.2″

Kategorie: Utwory, polskie

Wykonawcy: | |


ladislav.jpg Ladislav – “Nowy No.2″

Pobierz

Podobno gdyby nie Generał Stilwell, Artur Rojek nie sięgnąłby po gitarę. Jak się później okazało, Myslovitz zawdzięczają Dżałówie także swój największy i bodajże najbardziej znienawidzony przez nich samych hit “Peggy Brown”. Jakkolwiek by nie podchodzić do twórczości samego Jałowieckiego, to obecnie nie wychyla się on zbytnio poza Mysłowice. W roku 2009 pojawiła się EPka zatytułowana “Prędkośc, pojazdy i wady” (do pobrania tutaj), która w miły dla ucha sposób odgrzewa pewien sposób charakterystyczny grania, zarezerwowany w naszym kraju dla tego mitycznego miasta na M. Proste melodie, dobre aranżacje i próba zmierzenia się z polskim tekstem. Jak na demo całkiem nieźle, warto zwrócić uwagę na sekcję rytmiczną.

Marcin Bieniek


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (6 głosów, średnio: 7,17 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.