08.08.2013 08:00

Autor: Maria

♪ 2CRESKY feat. Lach – “Happy”

Kategorie: Utwory, polskie

Wykonawcy: |


2CRESKY feat. Lach – “Happy”

Może nie do końca happy, ale very good.

2Cresky pojawiają się z nowym singlem! Utwór “Happy” to – jak mówią sami artyści – chłodny muzyczny powiew na upalne dni. Lato okazało się bardzo pracowitym czasem dla zespołu, który znalazł się w składzie czterech koncertów tegorocznego Męskiego Grania (w Chorzowie, Wrocławiu, Gdańsku oraz Żywcu).

Takiej muzyki, jaką tworzy 2Cresky jeszcze nie było na polskim rynku – to elektronika, ale daleka od industrialnego ciężaru i jednoznacznej klubowości, bo taneczna i zmysłowa, energetyczna i nostalgiczna, nowoczesna i sięgająca po różnorodne wpływy. Nie ma się zresztą czemu dziwić – współpraca trzech doświadczonych, kreatywnych muzyków, musiała zaowocować czymś niezwykłym.

źródło: materiały prasowe


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (7 głosów, średnio: 7,71 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.